Віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков припускає, що наступна зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» може відбутись у серпні. 

Про це він сказав в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Він нагадав, що наступна зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії має відбутися після того, як буде зрозуміло, що виконані домовленості попередньої зустрічі, яка відбулася у Парижі у грудні 2019 року.

«Але я переконаний, що протягом серпня така зустріч можлива. За умови, що ми справді рухаємось назустріч», — сказав Резніков.

Він також зазначив, що Росія може спеціально затягувати час або навпаки, якщо їй це буде вигідно.

Віцепрем'єр додав, що «ключів» до вирішення конфлікту є декілька — у Києві, Кремлі, Берліні, Парижі: «У Вашингтоні є п’ятий ключ — питання, чи захочуть ним скористатися».

9 грудня 2019 року у Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Лідери погодились зустрітися знову через 4 місяці, тобто у квітні 2020-го, однак через коронавірус та невиконання домовленостей зустріч відклали.

З усього, про що лідери домовились на саміті у грудні, було виконано пункт про обмін полонених та розведення військ у деяких районах. Також Верховна Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу у старій редакції.

Поділитись: