Проміжні результати перших етапів конкурсу на посаду голови Державної митної служби збережуться попри те, що суд ухвалив рішення цей конкурс тимчасово припинити.

Про це повідомляють у Міністерстві фінансів України.

Там зазначають, що Комісія вищого корпусу державної служби на виконання рішення суду вирішила призупинити проведення конкурсу на голову Митної служби. Конкурс на голову податкової наразі продовжується.

Водночас всі результати попередніх етапів конкурсів на голів ДМС збережуться, заново ці етапи не потрібно буде робити.

«Усі результати попередніх етапів відбору, в тому числі, визначення фіналістів, залишаються в силі», — повідомляють у Мінфіні.

Раніше стало відомо, що суд призупинив конкурс на обрання голови ДМС.

Зазначимо, що за підсумками 2 етапів конкурсу на посаду голови Державної митної служби претендує 4 кандидатів: Євген Гармаш, проректор Університету митної справи та фінансів, Максим Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку, Андрій Саварець, керівник ГО «Центр розвитку цифрової економіки», експерт CASE-Україна та Олександр Федоришин, доцент Академії адвокатури України, директор компанії «Федоришин та партнери»

10 квітня Роман Насіров подав позов до Кабінету міністрів України з вимогою скасувати конкурси на посади голів податкової та митної служб.

Нагадаємо, що 20 березня Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб складе по 24 тисячі гривень.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

Державна фіскальна служба була створена у 2014 році як правонаступник Міністерства доходів і зборів України. Вона відповідальна за податковий та митний напрям. У часи президентства Віктора Януковича, Міністерство доходів і зборів підозрювали у створенні централізованих схем з ухилення від оподаткування та відмивання коштів, а також «торгівлі» податковими кредитами з податку на додану вартість, які завдали збитків державі на мільярди гривень.

Поділитись: