Високий рейтинг кандидата у президенти Володимира Зеленського можна вважати «таким собі малоросійським Майданом».

Таку думку в ефірі програми «Нині вже» висловив український правозахисник член ініціативної групи «Першого грудня», до складу якої зокрема входять низка українських інтелектуалів, член-засновник Української Гельсінської групи Мирослав Маринович.

«Ситуація, як на мене, сумна і загрозлива. Ми у групі попереджували суспільство, що передусім треба думати про безпеку країни. Результати це підтверджують. Коли я формулюю цей висновок, я не маю на увазі, що загроза йде безпосередньо від постаті пана Зеленського. Ми бачимо, як спрацювала російська пропаганда, оскільки вона каналізувала невдоволення людей проти однієї людини — проти Петра Порошенка, тоді як реальна ситуація», — сказав Миронович.

«Ще один момент мене дуже тривожить: насправді я бачу перед собою такий собі малоросійський майдан. Я бачу, як певна категорія українців, передусім російськомовних негативно реагує на все українське. Саме на цьому виграє пан Зеленський у своєму Кварталі, коли він висміює українські реалії. І це мені тривожне, бо це свідчить про те, що сила, яка відступила після Революції Гідності, хоче взяти реванш. Є серед виборців Зеленського і такі люди, хоча це не єдині», — наголосив Маринович.

Нагадаємо, 13 березня він виступив на підтримку Порошенка.

1 квітня ЦВК порахувала понад 90% бюлетенів: Зеленський випереджає Порошенка майже удвічі.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: