Мати українського політв’язня Євгена Панова, засудженого до 8 років колонії суворого режиму у так званій справі «українських диверсантів», не може зв’язатися з ним і не знає його місцеперебування.

«До мене звернулася Віра Котелянець, мати українського політв’язня Євгена Панова, якого раніше утримували у Сімферопольському СІЗО. Євгена вже тривалий час етапують з одного СІЗО до іншого і мати занепокоєна через відсутність зв’язку з ним», — повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Вона зазначила, що звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової, директора Федеральної служби виконання покарань РФ Геннадія Корнієнка та радника посланника тимчасового повіреного України у справах України в РФ Василя Покотила з проханням повідомити про місцезнаходження Панова.

6 грудня адвокатка Панова заявила, що, згідно з інформацією її джерел, політв'язня етапують до російського Краснодару.

5 грудня засудженого у справі «українських диверсантів» політв’язня Панова етапували до анексованого Криму з Москви. У Москві Панов перебував у СІЗО-1 «Матросская тишина», там його відвідав український консул.

25 жовтня Верховний суд Росії залишив у силі вирок політв'язню Євгену Панову, незаконно засудженому в анексованому Криму у «справі диверсантів» до 8 років колонії суворого режиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа кримських «диверсантів»: на півострові судять українця Євгена Панова

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Били трубою та електрострумом»: українець  Панов звинуватив ФСБ у тортурах.

Поділитись: