До будівлі Генеральної прокуратури України прийшли члени родин Героїв Небесної Сотні і передали звернення до керівництва ГПУ із вимогою пояснити причину зміни прокурорів у справі про розстріли на Інститутській в лютому 2014 року.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Так, до ГПУ прийшли член ГО «родина героїв Небесної сотні», син убитого Володимир Бондарчук, поранений на Інститутській 20 лютого 2014 Святослав Колесніков та захисники потрепілих Олена Сторожук, Євгенія Закревська, Павло Дикань.

Нагадаємо, 23 грудня на переговорах у Мінську Тристороння контактна група домовилася про обмін полонених між Україною та самопроголошеними «Л/ДНР» до кінця 2019 року.

Два джерела, дотичних до судової справи про розстріли на вулиці Інститутській в Києві, розповіли hromadske, що українська сторона планує передати бойовикам «ДНР» і «ЛНР» колишніх беркутівців, обвинувачених у розстрілі людей на Інститутській 20 лютого 2014 року, в межах обміну полонених. Йдеться про Олега Янішевського, Сергія Зінченка та Павла Аброськіна, які перебувають під вартою, а також Сергія Тамтуру й Олександра Маринченка, які залишаються під цілодобовим домашнім арештом.

Родини Героїв Небесної сотні звернулись до президента Зеленського з проханням не звільняти колишніх беркутівців для обміну.

24 грудня ознайомлений з питаннями обміну адвокат Валентин Рибін заявив, що Україна викреслює ексберкутівців зі списків на обмін і тим самим ставить увесь обмін під загрозу зриву.

Поділитись: