Світ

Родичі загиблого в Африці журналіста Джемаля повідомили про втрату висновку про його смерть

6 серпня, 2018 00:43
Світ/Родичі загиблого в Африці журналіста Джемаля повідомили про втрату висновку про його смерть
Зберегти
Вигляд
Родичі загиблого у Центральній Африці (ЦАР) журналіста Орхана Джемаля заявили, що висновок про його смерть, підписаний консулом Росія в ЦАР, втрачено.

Родичі загиблого у Центральній Африці (ЦАР) журналіста Орхана Джемаля заявили, що висновок про його смерть, підписаний консулом Росія в ЦАР, втрачено.

Про це у Facebook повідомив друг загиблого, російський журналіст Максим Шевченко.

За його словами, без цього документа Джемаля не можна поховати.

«У це неможливо повірити, але родичам сказали, що «втратили» висновок про смерть Орхана Джемаля, підписаний консулом РФ в ЦАР», — повідомив він.

Тепер ми не можемо копати могилу і повинні чекати, поки вони надішлють дипломатичною поштою новий (документ, — ред.) .

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова у коментарі до посту журналіста Шевченка повідомила, що висновок про смерть було втрачено авіаперевізником.

В ефірі телеканалу «Росія 1» вона додала, що в даний час МЗС займається відновленням документів, загублених під час перевезення тіл загиблих в ЦАР російських журналістів.

31 липня стало відомо, що в Центральноафриканській Республіці загинули російський журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв. Журналістів знайшли за 32 кілометри від міста Сібю.

Водій журналістів вижив, 1 липня Міністерство закордонних справ Росії заявило, що водій не пов’язаний з місією ООН. Раніше повідомляли, що водія групи рекомендував консультант місії ООН.

Дружина Орхана Джемаля Ірина Гордієнко повідомила The Bell, що впізнала по фотографії тіло чоловіка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким був загиблий у ЦАР журналіст Орхан Джемаль

Як стало відомо, у ЦАР журналісти знімали матеріал про російських найманців ПВК «Вагнер». За даними джерел Громадського, близьких до Орхана, журналісти знімали проект про російську присутність у Центральноафриканській Республіці.

Влада у ЦАР припускає, що російських журналістів у Центральній Африці могло вбити угруповання «Селека».

Більше про:
# цар
Пов`язані новини