Родина вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської просить Верховний суд України розглядати справу у Києві.

Родина вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської просить Верховний суд України розглядати справу у Києві.

Про це «Укрінформу» повідомила донька вбитої правозахисниці Анастасія Ноздровська.

«Коли в Апеляційному суді вирішили, що справа буде розглядатись в Ірпіні, то ми відразу сказали, що будемо писати заяву на Верховний суд для зміни підсудності. Області ми не довіряємо», — заявила вона.

Анастасія Ноздровська зауважила, що адвокати вже подали заяву до Верховного суд і родина «не має наміру їхати на засідання в Ірпіні» через зв'язки родини Россошанських з працівниками Ірпінського міського суду Київської області, а також через ймовірність «упередженого ставлення до справи».

У липні повідомлялось, що підозру у справі Ноздровської змінили на умисне вбивство з особливою жорстокістю.

29 грудня минулого року у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

Ірина Ноздровська особисто вела справу про ДТП, у якому загинула її власна сестра. Головним підозрюваним у скоєнні ДТП є Дмитро Россошанський — син Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Поділитись: