default

Росія закрила в’їзд низці канадських діячів у відповідь на санкції

3 листопада, 2017 22:48
default/Росія закрила в’їзд низці канадських діячів у відповідь на санкції
Зберегти
Вигляд
Росія запроваджує «дзеркальні санкції» у відповідь на введені Канадою санкції стосовно 30 росіян, які були пов’язані з «актом Магнітського»

Росія запроваджує «дзеркальні санкції» у відповідь на введені Канадою санкції стосовно 30 росіян, які були пов’язані з «актом Магнітського».

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Росії.

«Ми неодноразово застерігали владу Канади від спроб санкційного тиску на Росію, попереджали, що подібні дії без відповіді не залишаться. Доводиться діяти дзеркально», — повідомляє російське МЗС.

Росія ухвалила рішення закрити в’їзд на свою територію низці канадських діячів.

«Список довгий, в ньому десятки прізвищ. Мова йде про тих русофобськи налаштованих громадян Канади, які планомірно займалися руйнуванням двосторонніх відносин», — заявили у Росії.

Нагадаємо, що влада Канади 3 листопада ввела санкції стосовно 30 громадян Росії. Санкції пов'язані з «актом Магнітського», який нещодавно набув чинності.

Наприкінці грудня 2016 року тодішній президент США Обама розширив дію «закону Магнітського» на весь світ.

Канада приєдналась до «акту Магнітського» на початку жовтня цього року, на що президент Росії Володимир Путін назвав дії Оттави «неконструктивними політичними іграми».

Сєргєй Магнітський, заарештований за звинуваченням в ухиленні від сплати податків, помер у московському слідчому ізоляторі 16 листопада 2009 року.

Його колеги, співзасновник фонду Hermitage Capital Вільям Браудер і глава британської компанії Firestone Duncan Джемісон Файерстоун заявили, що Магнітський був заарештований після того, як розкрив корупційні схеми, до яких причетні деякі чиновники і співробітники МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Список Магнітского: Знімальний майданчик — СПЕЦРЕПОРТАЖ. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини