Технології

Російські «агенти» спотворювали погані новини про Трампа у Twitter перед виборами — AP

10 листопада, 2017 13:40
Технології/Російські «агенти» спотворювали погані новини про Трампа у Twitter перед виборами — AP
Зберегти
Вигляд
Облікові записи з Росії спотворювали негативні новини про мільярдера Дональда Трампа перед виборами президента США у 2016-му році.

Облікові записи з Росії спотворювали негативні новини про мільярдера Дональда Трампа перед виборами президента США у 2016-му році.

Про це повідомляється в розслідуванні Associated Press.

За даними агентства, російські акаунти відволікали увагу від будь-яких негативних новин про Трампа, намагаючись перенести критику на кампанію Гілларі Клінтон.

Повідомляється, що облікові записи «America_1st_» і «BatonRougeVoice» ігнорували новини про обурливі коментарі Трампа на звинувачення в сексуальному домаганні, поширюючи інформацію про злам електронної пошти Клінтон.

Агентство перевірило понад 36 тисяч твітів з 382 облікових записів у період з 31 серпня 2015-го року по 10 листопада 2016-го року. За результатами дослідження AP підкреслює, що російські агенти мали стратегію фільтрації негативних повідомлень про Трампа.

Раніше американський президент розкритикував розслідування щодо російського втручання у вибори в США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Троянський кінь» Кремля: соцмережі визнали, що їх використали для маніпуляцій у США

Раніше керівників Facebook, Twitter і Google допитали у справі про втручання РФ у вибори США. Сенат провів слухання з цього приводу.

Глава Facebook заявив, що дарма не визнавав, що соцмережу можна використовувати в політичних цілях.

18 вересня Facebook надала спецпрокуророві США дані облікових записів щодо реклами з РФ.  Її подивилися понад 10 млн людей.

29 вересня повідомлялося, що Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв’язку з розслідуванням втручання Росії в американські вибори. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook виявив докази активності РФ в соцмережі й змінить алгоритми. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини