Генерал-полковник російської армії в запасі Микола Ткачов назвав «дурістю» інформацію з розслідування Вellingcat, де він фігурує як ймовірно причетних до катастрофи рейсу МН17 над Донбасом влітку 2014 року

Генерал-полковник російської армії в запасі Микола Ткачов назвав «дурістю» інформацію з розслідування Вellingcat, де він фігурує як ймовірно причетний до катастрофи рейсу МН17 над Донбасом влітку 2014 року.

Про це повідомляє російське федеральне інформаційне агентство ТАСС.

«Я не знаю, хто що там говорить, але це очевидна дурість. Я багато років живу в Єкатеринбурзі, займаюся військово-патріотичним вихованням діточок», — прокоментував дані з розслідування Ткачов.

За його словами, він перебуває у постійному контакті з громадськими організаціями та бере участь у різних публічних заходах.

Нагадаємо, що міжнародна група розслідувачів Bellingcat і російський сайт The Insider опублікували спільне розслідування, в якому розкривається особистість іще однієї людини, ймовірно причетної до катастрофи рейсу МН17 Малазійських авіаліній під Донецьком 17 липня 2014 року.

Чоловік з позивним «Дельфін» фігурує на записах перехоплених телефонних розмов. Розслідувачі стверджують, що «Дельфін» — це генерал-полковник російської армії в запасі Микола Федорович Ткачов. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді збив МН17? Аналіз Bellingcat і Atlantic Council.

«Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, рейс Амстердам — Куала-Лумпур, збитий на Донбасі неподалік Сніжного Донецької області 17 липня 2014 року.

На його борту перебувало 298 людей, усі вони загинули. З них — 192 підданих Нідерландів (один мав також громадянство США), 44 громадянина Малайзії, серед яких 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 — Індонезії, 10 — Великобританії (один мав також громадянство ПАР), четверо німців і четверо бельгійців, троє філіппінців, один громадянин Канади і один — Нової Зеландії.

Bellingcat встановили імена російських військових, які перевозили «Бук».

ДИВІТЬСЯ: «Наше завдання — довести справу MH17 до суду», — інтерв'ю очільника міжнародної слідчої групи.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile