На сайті російської редакції телеканалу Euronews з’явився список «важливих втрат» 2018 року, до якого потрапив убитий ватажок бойовиків так званої «ДНР» Олександр Захарченко.

«У цих людей різні ідеали, різний шлях до успіху, різні інтереси. Але всіх їх об'єднують пристрасть до справи, якій вони присвятили життя, а також рік смерті. Ми згадали про тих, кого світ втратив у 2018 році», — йдеться в матеріалі.

Поряд з британським фізиком Стівеном Гокінгом, американським сенатором Джоном Маккейном і іншими відомими людьми з Росії та всього світу стоїть екс-ватажок бойовиків Захарченко.

Далі коротко вказані факти із біографії Захарченка останніх років, зокрема про те, що він у 2014 році приєднався до «збройних сил самопроголошеної республіки».

«Його загибель стала безсумнівною подією, як би до нього не ставитися», — резюмують автори матеріалу.

Зазначимо, що в англомовній версії списку втрат 2018 року з росіян є тільки правозахисниця Людмила Алексєєва та співак Йосип Кобзон.

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія вважає це терактом. Президент РФ Путін назвав вбивство Захарченка дестабілізацією і звернувся до жителів Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «ДНР» після Захарченка: як живуть і що говорять жителі окупованих територій

Поділитись: