Технології

Роскомнагляд вимагає від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram

25 квітня, 2018 19:44
Технології/Роскомнагляд вимагає від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram
Зберегти
Вигляд
Роскомнагляд вимагає від американських компаній Amazon та Google, аби вони припинили надавати месенджеру Telegram ІР-адреси для його подальшої роботи.

Роскомнагляд вимагає від американських компаній Amazon та Google, аби вони припинили надавати месенджеру Telegram ІР-адреси для його подальшої роботи.

Про це йдеться на сайті Роскомнагляду.

Заступник глави відомства Вадим Суботін заявив, що Роскомнагляд веде переговори з Amazon та Google.

«Контакти з Amazon не призвели поки до позитивних результатів. Ймовірно, через політичні причини. Натомість взаємодія з Google стає більш конструктивною, почався предметний діалог», — заявив Суботін.

Раніше Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду 

 

Пов`язані новини