Технології

У Росії заблокували сервіс перевірки Google «Ви не робот?» — користувачі

23 квітня, 2018 14:48
Технології/У Росії заблокували сервіс перевірки Google «Ви не робот?» — користувачі
Зберегти
Вигляд
Роскомнагляд вніс до реєстру блокування IP-адреси Google, що відповідають за сервіс re:Captcha — систему перевірки «Ви не робот?».

Роскомнагляд вніс до реєстру блокування IP-адреси Google, що відповідають за сервіс re:Captcha — систему перевірки «Ви не робот?».

Одним із перших про це написав в Telegram-каналі фахівець з кібербезпеки Олександр Літреев.

Деякі російські сервіси вже відчули наслідки блокування — перестали працювати форми реєстрації та входу, на яких використовувався вищезгаданий сервіс перевірки.

Також у Twitter «Біржа  «Санкт-Петербург» з'явилося повідомлення про те, що користувачі не можуть створити особистий кабінет на сайті.

У ніч на 22 квітня Роскомнагляд заблокував IP-адреси google.com, через що у низки користувачів припинив працювати основний сай пошукової системи. Збій підтвердили дані моніторингових сайтів.

Раніше у Росії заблокували понад 2 мільйони IP-адрес Amazon та Google через месенджер Telegram.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

 

Пов`язані новини