УКРАЇНА

Розгляд апеляції у справі головреда «РИА Новости Украина» Вишинського відклали на невідомий термін

2 жовтня, 2018 11:28
УКРАЇНА/Розгляд апеляції у справі головреда «РИА Новости Украина» Вишинського відклали на невідомий термін
Зберегти
Вигляд
lead
Розгляд апеляційної скарги у справі про державну зраду головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського відклали на невідомий термін.

Розгляд апеляційної скарги у справі про державну зраду головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського відклали на невідомий термін.

Про це Громадському повідомив адвокат Вишинського Андрій Доманський.

Він зазначив, що причиною перенесення засідання є те, що Херсонський апеляційний суд, який мав розглядати скаргу, перебуває у стані ліквідації.

Також адвокат Вишинського зазначив, що є ризик того, що апеляційну скаргу розглянуть після закінчення терміну запобіжного заходу — 60 днів, що буде порушенням прав людини.

25 вересня стало відомо, що Служба безпеки України продовжує розслідувати справу головного редактора «РИА Новости Украина», якого підозрюють у державній зраді, та готує нові підозри у справі.

Раніше суд залишив під вартою до 8 вересня головного редактора «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського, якого підозрюють у державній зраді.

Також Херсонський міський суд наклав арешт на майно головреда «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського.

Нагадаємо, Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости», а згодом доправили у Херсон на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді.

6 липня Вишинському повідомили нову підозру — в незаконному поводженні зі зброєю.

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав  «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

Зазначимо, що Кирило Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

Пов`язані новини