Суд у справі Савченко-Рубана, 7 квітня 2019 року, Бровари
Фото:

Настя Блаватнік/Громадське

Броварський міськрайонний суд переніс засідання у справі депутатки Надії Савченко та екс-керівника центру звільнення полонених Володимира Рубана через неявку захисників Рубана. Це було перше засідання після виходу обвинувачених з-під варти.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського із зали суду.

Обвинувачення наполягало на обранні запобіжного заходу, аргументуючи це тяжкістю злочину.

Захист натомість подав клопотання про перенесення засідання через відсутність обох адвокатів Володимира Рубана. Сам же Рубан запропонував перенести засідання на після інавгурації президента.

Суд вирішив відкласти засідання на 31 травня: «враховуючи тяжкість злочину» наявність захисників є обов’язковою.

Нагадаємо, 16 квітня підозрювану в організації теракту Надію Савченко та іншого фігуранта справи Володимира Рубана випустили з-під варти.

Що варто знати про справу Савченко та Рубана:

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Рубана підозрюють у підготовці до посягання на життя державних та громадських діячів за попередньою змовою осіб, підготовці до теракту, сприяння «ДНР» та незаконному поводженню зі зброєю за попередньою змовою осіб. Крім того, Рубану оголосили підозру за ст. 109 (змова про вчинення насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади) КК України.

Поділитись: