УКРАЇНА

Розслідування справ Майдану саботувалося відпочатку — батько героя Небесної Сотні

23 серпня, 2018 00:33
УКРАЇНА/Розслідування справ Майдану саботувалося відпочатку — батько героя Небесної Сотні
Зберегти
Вигляд
Від початку розслідування справ Майдану слідство саботувало цю роботу та знищило низку ключових доказів, через це його можна назвати неефективним

Від початку розслідування справ Майдану слідство саботувало цю роботу та знищило низку ключових доказів, через це його можна назвати неефективним.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив батько героя Небесної Сотні Устима Голоднюка Володимир.

«На мою думку, слідство від самого початку саботувало розслідування. Чому саботувало — бо більшість правоохоронців, які чинили ці злочини, залишилися на роботі, і вони не можуть розслідувати справи проти себе. І також слідство велося під тиском громадськості, але неефективно», — заявив Володимир Голоднюк.

На його думку, генпрокурору Юрію Луценку для звіту під час п’ятої річниці Революції Гідності «нема чого показати», адже від четвертої річниці результати слідства майже не змінилися.

«І йому треба показати, що щось зроблено в ГПУ на цій посаді. І червоною лінією в його виступі буде те, що всі справи направлені до суду. А про те, що це лише маленький сегмент в розслідуванні справ — він промовчить», — сказав Голоднюк.

Раніше адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань заявив, що експертиза кулі, яку знайшов батько загиблого на Майдані Устима Голоднюка Володимир, ляже в основу обвинувачення екс-«беркутівців», яких підозрюють у розстрілі протестувальників.

В ефірі Громадського голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Володимир Бондарчук заявив, що слова Луценка про завершення слідства справах розстрілів на Майдані в лютому 2014 року сказані зарано.

Раніше керівник управління спецрозслідувань ГПУ заявив, що  передача Генпрокуратурою справи про розстріл мітингувальників під управлінням СБУ у Хмельницькому в лютому 2014-го року військовій прокуратурі — це грубе порушення норм Кримінально-процесуального кодексу, яке свідчить що керівництво ГПУ перешкоджає розслідувати справу.

За його словами, слідчі управління спецрозслідувань практично з нуля змушені були розслідувати справу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Справа Майдану»: суд над екс-«беркутівцями», допит Януковича, кримінальні провадження щодо колишніх посадовців, конфлікт в ГПУ — що ми знаємо про найгучніші судові процеси в історії України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Останні 3 вбивства на Інститутській у відеореконструкції

Раніше до суду вже спрямували обвинувальні акти щодо 9 екс-«беркутівців» та начальника управління громадської безпеки головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Наприкінці травня чотирьом екс-співробітникам київського «Беркуту» вручили підозри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все одно обрав би службу в «Беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні

 

Пов`язані новини