Генеральна прокуратура планує завершити розслідування смертельної стрілянини у Княжичах між правоохоронцями у найближчі кілька місяців і передати обвинувальний акт до суду.

Генпрокуратура планує завершити розслідування смертельної стрілянини у Княжичах між правоохоронцями у найближчі кілька місяців і передати обвинувальний акт до суду.

Про це у коментарі Громадському повідомив прокурор у справі Княжичів Микола Наливайко.

«Зараз іде підготовка до направлення обвинувального акту до суду, але залишилися ще певні технічні моменти ... Будемо намагатися до весни, або ранньою весною направити обвинувальний акт до суду», —  сказав Наливайко.

За його словами, щодо усіх підозрюваних зараз діють запобіжні заходи, зокрема, підозрюваний екс-начальник карного розшуку Києва Леонід Курята перебуває під нічним домашнім арештом.

Напередодні Окружний адмінсуд Києва зобов’язав поновити Куряту на посаді начальника карного розшуку Києва. У суді пояснили таке рішення «відсутністю доказів правомірності його звільнення».

Прокурор у справі про стрілянину в Княжичах повідомив Громадському, що поновлення Куряти на посаді начальника карного розшуку «глобально не вплине» на розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілянина у Княжичах: як тривало розслідування протягом року

Стрілянина в Княжичах сталася вночі 4 грудня 2016 року. За версією поліції, тієї ночі оперативники за підтримки спецпідрозділу КОРД готувалися до затримання групи злочинців. У той самий час наряд поліції охорони виїхав туди до одного з будинків через автоматичне спрацювання сигналізації. Близько 4 ранку між поліцейськими сталася перестрілка. Загинули двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони й командир спецпідрозділу КОРД.

Цьогоріч у вересні суд обрав запобіжні заходи двом колишнім та одному чинному поліцейським: екс-керівникові карного розшуку поліції Києва Леоніду Куряті, екс-заступникові начальника карного розшуку Шевченківського райвідділу поліції Києва Роману Мариновському та старшому інспекторові спецпідрозділу КОРД Андрію Курті.

На початку грудня новими фігурантами справи про стрілянину в Княжичах, яким ГПУ оголосила підозру, стали двоє колишніх керівників поліцейської розвідки Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півроку без правди: чому досі не названі винні у перестрілці правоохронців у Княжичах

Поділитись: