Компанії-лоукостери Ryanair та Wizz Air збільшили збір за провезення малого багажу вагою до 10 кг, який ввели після зміни правил перевезення ручної поклажі.

Тепер перевезення невеликої сумки в багажному відсіку на рейсах Ryanair коштуватиме 10 євро при оформленні під час покупки авіаквитка (раніше було 8 євро) і 12 євро в наступні рази (раніше було 10 євро).

Мінімальний збір за перевезення багажу у Wizz Air зріс з 7 до 9 євро. Тепер перевезення валізи до 10 кг як багажу коштує від 9 до 24 євро в низький сезон і від 12 до 27 євро в високий сезон.

Також компанії змінили ціни на оплату пріоритетною посадки, яка дозволяє брати в салон літака два предмети ручної поклажі. У Ryanair ця послуга коштує від 10 до 12 євро (раніше було 8-10 євро), а в Wizz Air — від 5 до 17 євро (раніше було 5-15 євро).

Ryanair та Wizz Air збільшили вартість провезення багажу
Фото:

Громадське

1 листопада WizzAir та RyanAir зменшили розміри безкоштовного багажу. Відтак компанія WizzAir дозвола всім пасажирам безкоштовно взяти до салону одну ручну сумку розміром не більше 40х30x20 см вагою до 10 кг — ця сумка має поміститися під сидінням попереду пасажира. А Ryanair дозволила всім пасажирам взяти до салону трохи меншу ручну сумку(40x25х20 см) вагою до 10 кг. Це, наприклад, як пояснює сам перевізник, може бути ручна сумка, невеликий рюкзак, кейс для ноутбука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости

Британці шостий рік поспіль назвали Ryanair найгіршою авіакомпанією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ З наплічником за кордон: як змінюються умови перевезення багажу WizzAir та RyanAir

Нещодавно компанії Wizz Air та Ryanair отримали дозвіл літати з Греції до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дешеві авіаквитки з України треба купувати задовго до подорожі — тревел-блогерка

Поділитись: