Екс-президент Грузії та лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив, що вбита правозахисниця Ірина Ноздровська брала участь у його захисті.

Екс-президент Грузії та лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив, що вбита правозахисниця Ірина Ноздровська брала участь у його захисті.

Про це він заявив перед допитом у Службі безпеки України 10 січня, передає кореспондент Громадського.

«Ірина Ноздровська брала участь у моєму захисті. У тому числі, по цим справам... Вона мене захищала при житті, а ми її маємо захистити після смерті», — сказав Саакашвілі.

Після цього Саакашвілі зайшов до приміщення СБУ для проведення  слідчих дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство юристки Ноздровської: Що відомо про заарештованого Юрія Россошанського

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і  покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

8 січня МВС заявили, що поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської.

Пізніше стало відомо, що затриманий за підозрою у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської — батько підозрюваного у вбивстві сестри загиблої у ДТП Юрій Россошанський. За словами його дружини, він залишив записки, де заявляє про готовність узяти провину на себе, щоб не чіпали сім'ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція повністю відтворила маршрут Ноздровської від роботи до метро.

9 січня на Київщині відбувся похорон Ноздровської.

Поділитись: