УКРАЇНА

Саакашвілі спростував заяву генпрокурора про відмову у статусі біженця

24 жовтня, 2017 15:51
УКРАЇНА/Саакашвілі спростував заяву генпрокурора про відмову у статусі біженця
Зберегти
Вигляд
Екс-голова Одеської облдержадміністрації, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі спростував заяву генпрокурора про скасування йому статусу біженця в Україні.

Екс-голова Одеської облдержадміністрації, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі спростував заяву генпрокурора про скасування йому статусу біженця в Україні.

Про це Саакашвілі повідомив у Facebook.

«Міграційна служба мені не те що не відмовляла, вони досі не відповіли на мій запит і взагалі не надали жодних документів, які оскаржували б моє право перебувати в Україні», — повідомив він.

Саакашвілі додав, що кілька тижнів тому його адвокати подали позов до суду про бездіяльність Держміграційної служби і лише у четвер, 26 жовтня, у Львівському окружному адмінсуді має відбутись слухання у цій справі.

«Юрію Віталійовичу, годі видавати бажане за дійсне», — наголосив Саакашвілі.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, шо Держміграційна служба відмовила Саакашвілі у наданні статусу біженця в Україні. Він пояснив, що цей фактор робить можливою екстрадицію Саакашвілі.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

На той момент Саакашвілі перебував за кордоном, водночас, заявив, що повернеться до України.  10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

Пізніше суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі.

Наразі політик перебуває у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини