Позбавлений українського громадянства екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив про побиття у ніч на 19 листопада його особистого водія.

Позбавлений українського громадянства екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив про побиття у ніч на 19 листопада його особистого водія Володимира.

За словами Саакашвілі, двоє невідомих зустріли його біля будинку і жорстоко побили.

«Його дружина зателефонувала мені з Одеси, ми викликали швидку і поліцію, і я сам приїхав до нього. Швидка відвезла його у лікарню, де йому поставили діагноз — «важкий струс мозку», — зазначив Саакашвілі у Facebook.

3 листопада Вищий адмінсуд України відкрив провадження у справі про припинення громадянства Саакашвілі

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

17 листопада Служба безпеки України заявила, що спільно з поліцією та міграційною службою примусово видворила з країни 8 громадян Грузії. Прізвища видворених грузинів не оприлюднили.

18 листопада депутат Семен Семенченко заявив, що у центрі Києва викрали добровольця АТО Вано Надірадзе. Депутат Юрій Дерев'янко ж заявив, що літак із ймовірно депортованими 4 грузинами не приземлився у Грузії. 

Поділитись: