Вищий адміністративний суд України відкрив провадження у справі припинення громадянства екс-президента Грузії й колишнього очільника ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Вищий адміністративний суд України відкрив провадження у справі припинення громадянства екс-президента Грузії й колишнього очільника ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Про це йдеться в судовому рішенні, яке Саакашвілі опублікував у Facebook.

«Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Міхеіла Саакашвілі Николозовича до президента України Порошенка Петра Олексійовича про визнання незаконним та скасування Указу президента України №196/2017 від 27.07.2017», — ідеться в документі.

За словами Саакашвілі, суд призначив засідання в цій справі на 10:00 22 листопада.

Раніше Саакашвілі оскаржив у суді рішення Державної міграційної служби про відмову в наданні статусу біженця або у визнанні його особою, яка потребує додаткового захисту.

1 листопада Державна міграційна служба України вдруге відмовила Саакашвілі в наданні статусу біженця. Раніше Саакашвілі заявив, що в Генпрокуратурі готують документи для його екстрадиції в Грузію.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: