УКРАЇНА

Саакашвілі заявив про утримування його сина в «Борисполі»

10 листопада, 2017 22:34
УКРАЇНА/Саакашвілі заявив про утримування його сина в «Борисполі»
Зберегти
Вигляд
lead
Екс-очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що в аеропорту «Бориспіль» утримують його 11-річного сина, а співробітника грузинської служби державної охорони, який його супроводжував, затримали та «скрутили прикордонники»

Екс-очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що в аеропорту «Бориспіль» утримують його 11-річного сина, а співробітника грузинської служби державної охорони, який його супроводжував, затримали та «скрутили прикордонники».

Про це Саакашвілі повідомив у Facebook.

За його словами, охоронець перебуває в офіційному відрядженні.

«У них всі документи в порядку, але дві години їх тримають в окремій кімнаті без пояснення причин. Їду в аеропорт з'ясовувати що відбувається», — написав Саакашвілі.

За його словами, авіакомпанія нічого не знає щодо місцеперебування сина, якого мав до кінця супроводжувати охоронець. «Сказали, що МВС доставить його за місцем призначення, ніби він бандероль якась. Порошенко, де мій син?», — сказав політик.

У той же час речник Держприкордонслужби України Олег Слободян у коментарі Громадському повідомив, що жодних обмежень щодо сина Саакашвілі ніхто не застосовував.

«Ні, не затримували. Просто дитину в аеропорту ніхто не зустрічав. Приїхав батько — дитину передали батькові», — повідомив він.

Станом на 21 годину сам Саакашвілі заявив, що сина йому віддали через представника авіакомпанії.

Нагадаємо, що 1 листопада Державна міграційна служба України вдруге відмовила Саакашвілі у наданні статусу біженця. До цього Саакашвілі заявив, що у Генпрокуратурі готують документи для його екстрадиції в Грузію.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини