Сайт міжнародного аеропорту «Бориспіль» відновив роботу після збоїв внаслідок зараження вірусом Petya.A.

Сайт і табло і терміналі міжнародного аеропорту «Бориспіль» відновили роботу після збоїв внаслідок зараження вірусом Petya.A.

Про це повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

«Аеропорт «Бориспіль» працює в штатному режимі. Вся інформація стосовно рейсів розміщена та оновлюється на табло в терміналі D», — написав він.

Рябікін зазначив, що електронне табло на сайті досі не працює. Для того, щоб люди змогли отримати інформацію з розкладом рейсів, аеропорт запустив онлайн-трансляцію зображення на табло в аеропорту.

Раніше заступник директора аеропорту повідомляв, що не працює табло з розкладом рейсів та офіційний сайт.

Нагадаємо, що невідомий комп'ютерний вірус-вимагач, схожий на WannaCry атакував банки, державні та приватні підприємства.

За фактом кібератаки поліція відкрила кримінальне провадження.  В СБУ заявили, що зараження сталося після відкриття файлів, надісланих електронною поштою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україною поширюється комп’ютерний вірус: атаковано десятки компаній та установ.

Зазначимо, що вірус запускається через шкідливі посилання або оновлення програми M.E.doc. Ще у 2016-му році німецька фірма heise Security виявила новий тип сrypto-здирника Petya. Новий вірус, що атакував українські установи може бути модифікацією минулорічного Petya.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комп'ютерний вірус-вимагач Petya.А: як захиститись.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: