УКРАЇНА

Саакашвілі продовжили термін законного перебування в Україні на три місяці

30 листопада, 2017 18:12
УКРАЇНА/Саакашвілі продовжили термін законного перебування в Україні на три місяці
Зберегти
Вигляд
Позбавленому українського громадянства екс-голові Одеської ОДА та колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі продовжили термін законного перебування в Україні.

Позбавленому українського громадянства екс-голові Одеської ОДА та колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі продовжили термін законного перебування в Україні.

Відповідне фото довідки від Міграційної служби він оприлюднив у Facebook.

«Дуже ввічливі співробітниці Міграційної служби видали мені довідку про продовження терміну законного перебування в Україні ще на три місяці, при цьому навіть люб'язно пригостили чаєм», — зазначив він.

 «Одночасно залишається загроза — СБУ отримало ухвалу по обшуку моєї квартири та службових приміщень у справі про державний переворот. Стеження за мною і моїми найближчими соратниками в останні дні, на око, подвоїлося, і про розпорядження Порошенко я вчора вже розповів», — додав Саакашвілі.

21 листопада повідомлялося, що позов Саакашвілі проти Порошенка стосовно припинення громадянства зняли з розгляду через звільнення судді. 

ЧИТАЙТЕ: «Один на площі»: як зруйнувався «Карфаген» нової опозиції

3 листопада Вищий адмінсуд України відкрив провадження у справі про припинення громадянства Саакашвілі

Раніше Саакашвілі оскаржив у суді рішення Державної міграційної служби про відмову в наданні статусу біженця або у визнанні його особою, яка потребує додаткового захисту.

1 листопада Державна міграційна служба України вдруге відмовила Саакашвілі в наданні статусу біженця. Раніше Саакашвілі заявив, що в Генпрокуратурі готують документи для його екстрадиції в Грузію.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Пов`язані новини