Партія «Самопоміч» веде перемовини зі Святославом Вакарчуком та Анатолієм Гриценком, щоб узгоджувати кандидатів на мажоритарних округах на дострокових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.

Про це у коментарі Громадському розповів голова партії Андрій Садовий.

Такі домовленості вже ведуться із партією Святослава Вакарчука «Голос», а «Громадянською позицією» Гриценко такі домовленості вже були, каже Садовий.

За його словами, такі погоджені кандидати здебільшого будуть саме від його політсили: «Самопоміч — це парламентська партія. У нас потужні структури у кожній області».

​Як повідомив Садовий, зараз у «Самопомічі» є кандидати на 70 мажоритарних округах. До дострокових виборів партія намагатиметься виставити кандидатів на 100 округах.

«Більш фахових кандидатів [ніж кандидатів від Самопомічі] на цих округах не буде. Я це знаю точно. Але це питання амбіцій», — сказав Садовий.

Нагадаємо, 16 травня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета — «змінили політичну культуру».

За словами соціолога Любомира Мисіва, партія Вакарчука забирає голоси у партій Петра Порошенка і Анатолія Гриценка.

Поділитись: