УКРАЇНА

САП оскаржила вирок Солом'янського суду щодо фігурантів «справи рюкзаків»

7 листопада, 2017 11:23
УКРАЇНА/САП оскаржила вирок Солом'янського суду щодо фігурантів «справи рюкзаків»
Зберегти
Вигляд
6 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила в Апеляційному суді вирок Солом'янського суду стосовно фігурантів «справи рюкзаків».

6 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила в Апеляційному суді вирок Солом'янського суду стосовно фігурантів «справи рюкзаків».

Про це йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що САП вважає «вказані запобіжні заходи занадто м’ягкими та такими, що не відповідають тяжкості кримінального правопорушення та ризикам, встановленим під час досудового розслідування». 

Нагадаємо, сина глави МВС Авакова підозрюють у розтраті 14 мільйонів гривень бюджетних коштів при закупівлі рюкзаків МВС. У справі також фігурує екс-заступник міністра Авакова Сергій Чеботар та ще одна людина. 

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра і Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим.  А сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.  

Олександра Авакова та Сергія Чеботаря суд відпустив під особисте зобов'язання з носінням електронного браслета.

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури, де вона перебувала впродовж дев’яти місяців, і за той час жоден фігурант справи не був допитаний. 

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою в кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рюкзаки Авакова»: НАБУ та САП у великій політичній грі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини