Державна прикордонна служба отримала інформацію, що в Брянську серед пасажирів вагона поїзда «Київ-Москва», яких залишили на карантин через громадянку Китаю з підозрою на коронавірус, є 13 українців.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

«У вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебували ще 21 особа. З яких 13 громадян України, у тому числі 2 провідники, 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади», — йдеться у повідомленні.

За даними ДПСУ, від російської сторони відомо, що громадянка КНР не буде повертатися на територію України через те, що її розмістили в одному з медзакладів. За наявною інформацією, вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, в обсервації, проте невідомо, де саме.

Наразі відомство разом з іншими міністерствами встановлює всі деталі цієї ситуації та осіб, які перебували у вагоні, та де вони зараз перебувають.

Нагадаємо, в Укрзалізниці повідомили, що з поїзда №6 «Київ-Москва» зняли громадянку Китаю через виявлені у неї симптоми респіраторного захворювання.

Зазначали, що пасажирку — громадянку Китаю — із симптомами респіраторного захворювання виявили під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ).

Як повідомила очільниця управління Росспоживнагляду у Брянській області Людмила Трапезнікова, громадянку Китаю зняли з маршруту в Брянську і направили в інфекційну лікарню, а пасажирів поїзда залишили на карантині.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився у Харкові. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Зазначається, що всі здорові та без симптомів коронавірусу.

Увечері 20 лютого їх привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.

Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Поліція порушила дві кримінальні справи.

Поділитись: