Народна депутатка Надія Савченко братиме участь у парламентських виборах восени 2019 року разом зі своєю політичною силою, заявила її сестра Віра.

«Так. Якщо Надія заявила про зміну політичної системи, її за це запроторили за ґрати, але її розтягнули на цитати і не цитував тільки лінивий, то я думаю це якісна програма», — сказала Віра Савченко в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

За її словами, вже відкрито рахунок цієї політичної сили. 

«Рахунок партії був відкритий за добу, а якщо точно о 19:20 — до кінця банківського робочого дня», — зазначила сестра депутатки.

Вона також розповіла, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає зниження кошторисного бар’єру для партій, який зараз складає 4,9 мільйона гривень.

«Вони українцям кинули, що ми знижуємо відсотковий бар’єр, а про кошторисний вони нам нічого не сказали. А гроші в них усіх є. Законопроект зареєстрований, сподіваюся знайдуться охочі за нього голосувати в Раді, а далі будемо діяти», — резюмувала Віра Савченко.

Раніше про участь у парламентських виборах заявила заступниця глави політичної платформи Надії Савченко Тетяна Проторченко.

Нагадаємо, 16 квітня підозрювану в організації теракту Надію Савченко та іншого фігуранта справи Володимира Рубана випустили з-під варти.

Нагадаємо:

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Рубана підозрюють у підготовці до посягання на життя державних та громадських діячів за попередньою змовою осіб, підготовці до теракту, сприяння «ДНР» та незаконному поводженню зі зброєю за попередньою змовою осіб. Крім того, Рубану оголосили підозру за ст. 109 (змова про вчинення насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади) КК України.

Поділитись: