Футбольний клуб «Шахтар» готує до відправлення свій літак у Китай за рештою українців з Уханя. Цей процес особисто контролює президент Володимир Зеленський.

Про це сказав гендиректор клубу Сергій Палкін у коментарі «Интерфакс-Украина».

«Хочу вам сказати, що це доволі трудомісткий процес збору документів та погоджень. У ньому залучені різні державні служби, як в Україні, так і в Китаї. Процес відбувається під особистим контролем президента України Володимира Зеленського», — зазначив Палкін.

Він додав, що «Шахтар» з керівництвом свого партнера компанії SkyUp готує борт.

«Зможемо вилетіти, тільки-но буде улагоджено всі адміністративні питання та отримано необхідні дозволи», — пояснив Палкін.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився у Харкові. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Зазначається, що всі здорові та без симптомів коронавірусу.

Увечері 20 лютого їх привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.

Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Поліція порушила 5 кримінальних справ.

Поділитись: