На круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває в японському порту Йокогама, завершився 14-денний карантин. Перші пасажири висаджуються на берег.

Про це повідомляє Kyodo News.

Пасажири відразу сідають на автобуси, які чекають біля лайнера, чи в таксі.

Так, 19 лютого з Diamond Princess на берег мають зійти близько 500 людей. Більшість із них літні люди, які отримали негативний результат тесту на коронавірус, а також не мають жодних симптомів інфікування. Інші неінфіковані люди покинуть лайнер найближчими днями.

Очікується, що висадка триватиме щонайменше три дні.

У тих, у кого не виявили вірус, але ті, які перебували в кабінах з інфікованими людьми, залишать на додатковий карантин. Оператор судна вирішить, коли екіпаж, який не був інфікований, зможе покинути судно.

Загалом на лайнері було близько 3700 людей, серед яких 25 українців, усі члени екіпажу. Відомо, що двоє українців інфіковані коронавірусом. За останніми даними, на круїзному лайнері китайським коронавірусом інфікувалися 542 людини.

Нагадаємо, 16 лютого з лайнера евакуювали майже 400 американців, після повернення їх відправлять на карантин.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 14 642 людей. Також відомо про 2 012 летальні випадки. Загальна кількість інфікованих збільшилась до 75 199 людей.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile