ENRU

Siemens може продати свій бізнес з виробництва турбін для електростанцій — Bloomberg

Німецька компанія Siemens розглядає можливість продажу одного зі своїх найбільших відділів, що спеціалізується на виробництві турбін для електростанцій.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела, наближені до керівництва компанії.

Німецька компанія наразі розглядає всі можливі варіанти майбутнього свого турбінного бізнесу. В тому числі злиття з конкуруючими підприємствами чи повний його продаж.

Реалізація газових турбін, що використовуються у будівництві електростанцій, приносила Siemens 15% всіх їхніх прибутків, які у першому кварталі становили 23,6 мільярди доларів.

Bloomberg також повідомляє, що минулого року у Siemens повідомляли про плани скоротити близько 6900 робочих місць та зачинити декілька заводів, що спеціалізуються на виробництві газових турбін.

Нагадаємо, в липні минулого року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

На початку квітня 2018 року під час зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з керівництвом компанії Siemens німецька сторона запевнила, що робить все можливе, щоб повернути незаконно поставлені турбіни з Росії.