Німецька компанія Siemens розглядає можливість продажу одного зі своїх найбільших відділів, що спеціалізується на виробництві турбін для електростанцій.

Німецька компанія Siemens розглядає можливість продажу одного зі своїх найбільших відділів, що спеціалізується на виробництві турбін для електростанцій.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела, наближені до керівництва компанії.

Німецька компанія наразі розглядає всі можливі варіанти майбутнього свого турбінного бізнесу. В тому числі злиття з конкуруючими підприємствами чи повний його продаж.

Реалізація газових турбін, що використовуються у будівництві електростанцій, приносила Siemens 15% всіх їхніх прибутків, які у першому кварталі становили 23,6 мільярди доларів.

Bloomberg також повідомляє, що минулого року у Siemens повідомляли про плани скоротити близько 6900 робочих місць та зачинити декілька заводів, що спеціалізуються на виробництві газових турбін.

Нагадаємо, в липні минулого року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

На початку квітня 2018 року під час зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з керівництвом компанії Siemens німецька сторона запевнила, що робить все можливе, щоб повернути незаконно поставлені турбіни з Росії.

Поділитись: