Компанія Siemens подала заявку до Міністерства торгівлі Росії щодо укладання спеціального контракту на локалізацію газових турбін, які використовуються у теплоелектростанціях, у РФ.

Про це повідомляє «Интерфакс» з посиланням на прес-службу німецької компанії.

Зазначається, що виробництво газових турбін у Росії буде здійснювати спільне підприємство Siemens та російської компанії «Силові машини» — «Сіменс технології газових турбін». Рівень локалізації виробництва планується забезпечити на рівні 90%.

Зазначимо, що газові турбіни Siemens опинилися в центрі міжнародного скандалу, коли німецька компанія продала їх Росії, а потім їх встановили на теплоелектростанції в анексованому Криму.

Нагадаємо, в липні 2017 року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим.

30 жовтня стало відомо, що Верховний суд Росії відмовив Siemens у поверненні турбін, які незаконно доставили до Криму.

Поділитись: