У Росії розслідують справу щодо колишнього так званого «міністра» внутрішніх справ самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета, у якого стався конфлікт з екс-ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким.

У Росії розслідують справу щодо колишнього так званого «міністра» внутрішніх справ самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета, у якого стався конфлікт з екс-ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким.

Про це йдеться у матеріалі російського видання РБК. Видання посилається на власне джерело.

Зазначається, що Корнет став фігурантом справи про вбивство у листопаді 2016 року росіянина Артема Булгакова, який служив в його охороні.

Справу порушив Слідчий комітет Росії, у матеріалах установи йдеться про можливе приховування Корнетом слідів злочину.

«У дорученні СКР про проведення слідчих і процесуальних дій у справі про загибель Булгакова йдеться про ймовірну роль Корнета і заступника генпрокурора «ЛНР» Сергія Горенко у приховуванні слідів вбивства», — пише видання.

Як пише РБК, Булгаков приїхав у самоназвану «ЛНР» в 2015 році. До цього він перебував у самоназваній «ДНР». Потім Булгаков переїхав до окупованого Луганська і потрапив на службу в «МВС ЛНР».

Про смерть Булгакова стало відомо 9 листопада минулого року.

Спочатку повідомлялось, що він загинув від кулі снайпера. Мати росіянина розповіла, що за тілом Булгакова їздив його брат, якого запевняли, що Булгаков «випадково вистрелив собі у груди під час чищення взуття».

За даними Слідчого комітету, Булгаков загинув у будівлі «МВС ЛНР» під час конфліктної ситуації з іншими бойовиками.

Той, хто стріляв, як стверджують в СК, доповів Корнету про інцидент, після чого так званий «міністр» дав вказівку оформити Булгакова як «співробітника МВС», який загинув в результаті необережного поводження зі зброєю.

Очікується, що найближчим часом Корнету надішлють повістку на допит до Слідчого комітету в рамках «загальної кримінальної справи за злочинами на території України».

ЧИТАЙТЕ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

Нагадаємо, між ватажком «ЛНР» Плотницьким і так званим главою «МВС ЛНР» Ігорем Корнетом, якого Плотницький відсторонив від «посади», стався конфлікт.

Відтак у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні у військовій формі перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі. Згодом стало відомо, що це підлеглі Корнета, які відмовилися виконувати «накази» Плотницького.

Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор  Плотницький пішов з «посади»  через «стан здоров’я». «Виконувачем обов’язки очільника» «ЛНР» призначили Леоніда Пасічника.

23 листопада повідомлялося, що ватажок «ЛНР» Плотницький виїхав до Росії. Зокрема, з’явилося відео, на якому Плотницький  прибуває в аеропорт

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська.

Поділитись: