Світ

Словенія відкликала посла з РФ для консультацій

29 березня, 2018 16:29
Світ/Словенія відкликала посла з РФ для консультацій
Зберегти
Вигляд
Словенія відкликає свого посла в Росії для консультацій у зв'язку з отруєнням колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії.

Словенія відкликає свого посла в Росії для консультацій у зв’язку з отруєнням колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії.

Про це повідомив прем’єр-міністр Словенії Міро Церар у Twіtter.

«У зв’язку з недавніми подіями у Великій Британії Словенія відкликає нашого посла в Росії для консультацій в Любляні», — написав він.

Раніше про таке рішення заявили Португалія та Люксембург.

Наразі лише чотири країни ЄС не застосували санкції до РФ через отруєння Сергія Скрипаля.

Досі Австрія, Кіпр та Греція не повідомляли про видворення російських дипломатів чи відкликання послів з Росії для консультацій.

Дипломатів Росії висилають вже 28 країн, будуть видворені 145 людей.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля у Британії. 27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

У РФ заявили, що вишлють щонайменше 60 дипломатів США у відповідь на рішення Штатів.

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів, у зв'язку із можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.  Також, 26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.

Служба безпеки заборонила в'їзд до України 23 російським дипломатам, яких вислали з Великої Британії через отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити.

Пов`язані новини