Фракція «Слуга Народу» обрала депутатку Єлизавету Ясько новою очільницею парламентського комітету зовнішньої політики міжпарламентського співробітництва замість депутата Богдана Яременка.

Про це повідомила заступниця глави фракції та депутатка «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

«Консолідованим рішенням усієї нашої команди новим головою обрано Лізу Ясько. І ми розуміємо, що керувати таким комітетом – це не бонус і не нагорода, а серйозна відповідальність. Впевнені, що Ліза до неї готова», — зазначила Кравчук.

Наразі Єлизавета Ясько очолює постійну делегацію у Парламентській асамблеї Ради Європи. Як повідомляє джерело hromadske, Ясько скоріш за все продовжить паралельно очолювати делегацію ПАРЄ.

Також вона є очільницею підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин та членом Лічильної комісії у Верховній Раді.

Ясько входить до груп з міжпарламентських зв’язків з Японією, Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Францією та США.

Нагадаємо, 30 жовтня 2019-го видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких Яременко в залі парламенту веде листування про умови секс-послуг. Спочатку Яременко заявив, що це листування — провокація, яку він вирішив зробити після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді. Згодом у кулуарах Ради Яременко заявив, що цього «листування не було» і це все «сфабриковано».

Однак після цього Яременко вибачився перед родиною, фракцією та виборцями.

Глава фракції «Слуга Народу» Арахамія назвав три варіанти, як можна вирішити конфлікт з листуванням Яременка.

11 листопада 2019-го на засіданні фракції «Слуга Народу» ухвалили рішення про переобрання голови комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Поділитись: