Партія «Слуга народу» планує оскаржити результати виборів у 10 округах через порушення. На Житомирщині, де балотується депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський, нібито переписують протоколи.

Про це повідомили в прес-службі партії.

Так, за інформацією «Слуги народу», у Запорізькій області на окрузі №78 та на окрузі №15 на Вінниччині зафіксовано підкуп виборців, на Закарпатті на округах №68 і №69 також повідомляється про масовий підкуп.

«Також проблемними виявилися 146-й і 137-й округи, наразі щодо останнього також готуються матеріали для оскарження в суді. Також багато порушень зафіксовано в Луганській області, зокрема на одному з округів кандидат роздавав… цукор», — йдеться у повідомленні.

Крім того, на окрузі №64 на Житомирщині, де Пашинський програє кандидату від «Слуги народу» Вячеславу Сігачову, протоколи з виборчих дільниць, за даними партії, збирають невідомі люди, що є «прямим шляхом до масових фальсифікацій».

«Місцеві журналісти кажуть, що члени ОВК масово переписують протоколи. А на їх запитання, чому це відбувається — від відповідей ухиляються. Вже процес під контроль взяли члени Нацполіції», — йдеться у повідомленні.

Раніше на цей округ на гелікоптері прибули спецпризначенці через повідомлення про можливі провокації, зокрема у «Слузі народу» заявили про тітушок.

А лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук звернувся до правоохоронців і президента із проханням втрутитися у ситуацію на 118-му окрузі, де, за його словами, є масові порушення і можливі фальсифікації на користь народного депутата від БПП Богдана Дубневича.

Нагадаємо, після підрахунку понад 75% голосів, «Слуга народу» набирає понад 42% голосів, «Опозиційна платформа — за життя» — 13%, «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос» проходять у Раду, але набирають менше 10%.

Поділитись: