Фракція «Слуга Народу» на своєму засіданні проведе праймеріз кандидатів для участі у виборах київського міського голови.

Про це повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук, передає «Інтрефакс-Україна».

«Праймеріз саме для членів фракції, членів партії, ті, які оголошували офіційно. Їх наразі п'ять депутатів, які про це заявили», — сказала Кравчук.

Вона зазначила, що, по суті, цей праймеріз відбувається вже понад місяць, «хтось газети роздає, хтось борди вивішує, хтось дебати влаштовує».

Кравчук повідомила, що особисто вона має намір підтримати кандидатуру Ірини Верещук, оскільки вважає, що «жінки мають йти в політику».

«Я вважаю, що вона зможе зібрати команду, зокрема жінок більше підтягти до Київради. І мені здається, що вона може бути дуже незручним опонентом для Кличка», — сказала депутатка.

Нагадаємо, раніше депутат від «Слуги Народу» Олександр Качура повідомив, що у внутрішньопартійному праймеріз за право поборотися за крісло мера Києва візьмуть участь чотири народних депутати: він сам, а також його колеги Ірина Верещук, Олександр Дубінський та Микола Тищенко.

Зеленський розповідав, що праймеріз «Слуги Народу» відбудуться у два етапи.

Нагадаємо, серед претендентів на крісло мера був і ексдепутат Олександр Ткаченко, але після його призначення на посаду міністра культури, він відмовився від планів йти на вибори.

Чому це важливо: партія «Слуга Народу» планує провести соціологічні праймеріз для обрання єдиного кандидата в мери Києва наприкінці липня. Зміст «праймеріз» полягає в тому, щоб кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах, оскільки їх електорат як правило близький.

Поділитись: