Помер перший космонавт незалежної України, уряд звільнив главу ДФС, а мобільні українські оператори розподілили між собою перші частоти 4G.

Помер перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, уряд звільнив главу ДФС Насірова, а мобільні українські оператори розподілили між собою перші частоти 4G.

Громадське публікує головні новини середи:

У віці 67 років помер перший український космонавт Леонід Каденюк. Попередньо, Каденюк помер раптово під час пробіжки у районі «Царське село» у Києві. Перший космічний політ він здійснив у листопаді 1997-го року.

Уряд звільнив главу ДФС Романа Насірова, якого суд відсторонив від посади ще у 2017 році. Сам екс-чиновник обурився, що не зміг виступити на засіданні уряду і пообіцяв довести неправомірність рішення.

Україна вирішила, що на Олімпіаді у Південній Кореї національну збірну представлятимуть 33 спортсмени. Більшість з них (11) виступатимуть на змаганнях з біатлону.

В Україні відбувся перший конкурс на отримання ліцензій на 4G в діапазоні 2600 МГц. Троє учасників торгів — «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell придбали сім лотів на конкурсі, віддавши за них 2 456,553 млрд грн.

Україна посіла 77-е місце серед 113 країн у рейтингу верховенства права, складеному організацією World Justice Project. За 2 роки Україна піднялась на 1 позицію у рейтингу.

Президент США Дональд Трамп провів своє перше щорічне  звернення до обох палат Конгресу. Під час виступу Трамп закликав Конгрес посилити фінансування американської армії.

Ватажки самоназваних «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Леонід Пасічник заявили про підписання так званого «протоколу» про «єдиний митний простір» між «республіками». «Документ» має на меті більш «тісне економічне співробітництво».

У ЗМІ поширилась інформація про захворювання на дифтерію у Луганській області. Громадському у МОЗ повідомили, що захворювання лабораторно не підтверджено.

Глава ГПУ Луценко повідомив, що Україна оголосила в розшук екс-прем’єра Миколу Азарова та екс-главу Нацбанку Сергія Арбузова. Ідеться про справу «Укргазвидобування» та махінацій з «вишками Бойка».

Поділитись: