Міжнародний союз біатлоністів залишив чинним рішення про обмеження у правах Союзу біатлоністів Росії через порушення антидопінгових правил.

Міжнародний союз біатлоністів залишив чинним рішення про обмеження у правах Союзу біатлоністів Росії через порушення антидопінгових правил.

Про це повідомляє російське федеральне інформагентство «РИА Новости» з посиланням на першого віце-президента Союзу Віктора Майгурова.

Міжнародний союз біатлоністів у грудні 2017 року знизив статус російського Союзу до тимчасово членства через порушення спортсменами антидопінгових правил.

Тоді Росії поставили умови, що їй можуть повернути постійне членство лише у разі дотримання певних вимог, до яких входила і відмова від допінгу.

Раніше Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило участь спортсменів Росії у державних допінг-програмах.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі у Олімпійських іграх 2018 року у Південній Кореї.

Глава дисциплінарної комісії Міжнародного олімпійського комітету Самуель Шмід заявляв, що російські спецслужби намагалися стежити за роботою комісії, яка розслідувала справу вживання допінгу російськими спортсменами.

Пізніше Росію допустили до участі у Зимовій Олімпіаді, однак російські спортсмени виступали на Зимовій Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором.  Назважаючи на це на Олімпіаді виявили кілька випадків допінгу у росіян.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile