Технології

SpaceX може відкласти тестування Falcon Heavy через призупинення роботи уряду США

22 січня, 2018 18:05
Технології/SpaceX може відкласти тестування Falcon Heavy через призупинення роботи уряду США
Зберегти
Вигляд
Американська компанія SpaceX може відкласти запуск супутнику зв’язку та тестування системи Falcon Heavy через призупинення роботи уряду США.

Американська компанія SpaceX може відкласти запуск супутнику зв’язку та тестування системи Falcon Heavy через призупинення роботи уряду США.

Про це повідомляє The Verge.

У США через те, що Сенат не зміг ухвалити кінцевий бюджет до встановленого терміну, — сотні тисяч федеральних працівників не вийшли на роботу, адже призупилися робота уряду.

Це стосується і NASA, з якою співпрацює SpaceX. Тимчасова зупинка уряду не надто впливає на великі проекти космічної агенції, однак для комерційних компаній, таких як SpaceX, це може означати затримки у графіку польотів та тестувань.

SpaceX 30 січня планувало запуск супутнику зв’язку з мису Канаверал у Флориді. Крім того компанія планувала випробувати систему запуску Falcon Heavy.

Пускова панель Falcon Heavy перебуває у космічному центрі NASA. У 45-му космічному крилі військово-повітряних сил США розповіли, що через кризу в уряді вони змушені на час усунути від роботи частину персоналу, без якого відомство не зможе підтримати комерційні запуски.

Зазначимо, що запуск Falcon Heavy неодноразово відкладався.

2 грудня 2017 року засновник SpaceX Ілон Маск заявив, що перший запуск Falcon Heavy, яка відправиться на орбіту Марса, відбудеться в січні 2018 року. Як вантаж на борту ракети, буде використовуватися Tesla Roadster, в якому гратиме пісня Девіда Боуї Space Oddity.

Falcon Heavy — це система космічного запуску багаторазового використання. Система включає ракету-носій і космічний корабель, які мають змогу після виконання своєї місії повертатися неушкодженими на Землю  і застосовуватися таким чином багато разів, що призведе до значної економії у космічній галузі.

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів, після чого 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

Зокрема острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення» через відсутність федерального фінансування.

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

ЧИТАЙТЕ: Технічна перерва: що означає припинення роботи уряду США.

Більше про:
# SpaceX
# США
Пов`язані новини