Війна

Спецпредставник Держдепу: Хотів би продовжувати роботу з радником Путіна Сурковим

28 травня, 2018 00:25
Війна/Спецпредставник Держдепу: Хотів би продовжувати роботу з радником Путіна Сурковим
Зберегти
Вигляд
Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України заявив, що хоче продовжувати співпрацю з радником Путіна, уповноваженим президента РФ по Донбасу Владиславом Сурковим.

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України заявив, що хоче продовжувати співпрацю з радником Путіна, уповноваженим президента РФ по Донбасу Владиславом Сурковим.

Так Волкер прокоментував повідомлення про ймовірну заміну Суркова на цій посаді, повідомляє «Крим.Реалії».

«Я бачив повідомлення в пресі (про можливу заміну - ред.), але офіційно ми не маємо інформації з Кремля, чи буде він, чи не продовжуватиме. Він дуже розумний, дуже професійний, дуже серйозна контактна особа, яка передає зміст переговорів надійно. Я був би задоволений продовжувати роботу з ним, якщо Кремль його вибере. Ключовим тут є те, щоб ми говорили з кимось, хто має прямий канал зв'язку з президентом Путіним. Адже рішення дійсно знаходяться в його руках», — сказав Волкер.

У квітні 2018 року в Кремлі заявили, що в перемовинах між радником Путіна Сурковим і Волкером взято паузу.

Востаннє Волкер та Сурков зустрілись наприкінці січня 2018 року в Дубаї. Волкер обговорив із Сурковим питання повернення Росії до складу Спільного центру з контролю і координації вогню, відновлення мобільного зв'язку на Донбасі тощо. Повідомлялось, що співрозмовники не дійшли єдиної позиції щодо закону про деокупацію.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав, що у Кремлі не чекають нічого особливого від зустрічі Суркова і Волкера. «Це «звіряння годинників», це робочий процес по ситуації на південному сході України», — сказав він.

Утім МЗС Росії назвало «небезнадійною» останню зустріч Волкера та Суркова.

ЧИТАЙТЕ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини