Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відмовився назвати дату проведення позачергового засідання парламенту.

Про це після наради голів фракцій заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, передає «РБК».

«Як тільки будуть підготовлені всі законопроєкти, які необхідно буде на ньому (засіданні — ред.) розглянути — одразу ми його проведемо. Зараз казати точну дату і час неправильно. Можливо, трошки раніше, трошки пізніше», — сказав спікер.

На питання, чи встигнуть депутати підготувати законопроєкти до 28 березня, Разумков відповів, що «будемо намагатись встигнути».

Також він розповів, що розглядається декілька варіантів проведення засідання. За його словами, якщо засідання відбуватиметься у залі Верховної Ради — депутатів забезпечать засобами особистого захисту.

Разумков припустив, що засідання може відбуватися і в інших умовах.

Раніше проінформоване джерело у фракції «Слуга Народу» повідомило hromadske, що позачергове засідання Верховної Ради попередньо запланували провести суботу, 28 березня

Нагадаємо, у двох народних депутатів України виявили коронавірус: Руслана Горбенка від «Слуги Народу» та члена депутатської групи «Довіра» Сергія Шахова.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: