Позачергове засідання Верховної Ради попередньо запланували провести суботу, 28 березня. На ньому можуть розглянути низку законопроєктів щодо коронавірусу.

Про це hromadske повідомило проінформоване джерело у фракції «Слуга Народу».

«У четвер не буде (позачергового засідання — ред.). Швидше за все у суботу», — інформує джерело.

Під час засідання планують розглянути, зокрема, законопроєкти з «антикоронавірусного пакету».

«Їх готує Комітет економічного розвитку, ще один — медичного комітету (Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування — ред.). Чекаємо також законопроєкти від Кабміну, у тому числі, зі змінами до бюджету», — повідомляє джерело та додає, що цей список ще будуть доповнювати.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що парламент готується провести позачергове засідання найближчим часом.

За його словами, для напрацювання законопроєктів в парламенті створено робочу групу, в яку увійшли представники всіх фракцій.

Нагадаємо, у двох народних депутатів України виявили коронавірус: Руслана Горбенка від «Слуги Народу» та члена депутатської групи «Довіра» Сергія Шахова.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Наразі в Україні офіційно підтверджено 100 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (16), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (4), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: