Життя

Справа Гандзюк: адвокати Мангера просять перенести засідання й викликати до суду підозрюваних Павловського та Торбіна

Життя/Справа Гандзюк: адвокати Мангера просять перенести засідання й викликати до суду підозрюваних Павловського та Торбіна
Зберегти
Вигляд
Адвокати глави Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк, просять суд перенести засідання та викликати до суду підозрюваних Ігоря Павловського та Сергія Торбіна для допиту, аби уточнити деталі їхніх свідчень, на яких ґрунтується обвинувачення.

Після перерви до суду прибули ще два захисники Мангера з Херсона. Усі адвокати стверджували про об’ємне клопотання у двох томах і просили перенести засідання на 13 лютого після 14:00, аби отримати достатньо часу для ознайомлення з матеріалами справи, а також із клопотанням. 

Крім того, захист прагне отримати доказ, який зазначено у матеріалі, але відсутній у копіях. Це диск, на якому є відеозапис допиту, який, за словами адвокатів, є чи не єдиним доказом причетності Мангера до справи Гандзюк.

Також сторона захисту заявила, що має документи, які можуть бути корисними у цій справі, але німецькою, тому потребують додатковий час та залучення перекладача до суду.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Прокуратура просить взяти Мангера під варту на 2 місяці без застави. Мангер, коментуючи звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк, сказав, що не знав Гандзюк особисто, а обвинувачення назвав «взятими з інтернету».

За даними слідства на початку липня 2018 року Владислав Мангер вирішив організувати умисне вбивство Катерини Гандзюк. Як зазначають в Генпрокуратурі, він пішов на злочин «керуючись особистісною неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської позиції Гандзюк».

Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

За словами керівника союзу ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району та лідера групи «Кордон» Олександра Цегельника, підозрюваний в організації вбивства Гандзюк Олексій «Левін» забезпечував силове прикриття голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.

«Схеми» розповіли, що юрист Мангера, Андрій Мурашкін, здав в оренду підозрюваному в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Олексію «Москалу» Левіну базу відпочинку біля Чорного моря. Юрист Мангера віддав Левіну комплекс з 57 номерами за 500 гривень на місяць, договір укладений на 7 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Пов`язані новини