УКРАЇНА

Справа Ноздровської, блокування Лаври та арешт «екс-міністра» Криму — головні новини 8 січня

8 січня, 2018 19:58
УКРАЇНА/Справа Ноздровської, блокування Лаври та арешт «екс-міністра» Криму — головні новини 8 січня
Зберегти
Вигляд
Затримання підозрюваного в убивстві Ірини Ноздровської, протест праворадикалів під Києво-Печерською лаврою та арешт «екс-міністра охорони здоров'я Криму» Михальчевського. Головні новини 8 січня.

Затримання підозрюваного в убивстві Ірини Ноздровської, протест праворадикалів під Києво-Печерською лаврою і арешт «екс-міністра охорони здоров’я Криму» Михальчевського.

Громадське публікує добірку головних новин 8 січня: 

Поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської, заявили у МВС. Наразі проводиться перевірка свідчень щодо його причетності до вбивства. У поліції не назвали особу підозрюваного, але вказали, що це мешканець Київщини.

Заступник гендиректора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв повідомив, що затриманий є близьким родичем чоловіка, який збив сестру Ноздровської. 

Учасники праворадикальної організації С14 улаштували акцію біля Києво-Печерської лаври: близько 30 осіб у балаклавах перекрили в’їзд до печер й заблокували шлагбаум.

Праворадикали заблокували в’їзд до Києво-Печерської лаври Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Протестувальники прийшли з банерами «Геть ФСБ». Згодом до них вийшов настоятель Києво-Печерської лаври, сталися словесні перепалки й невелика штовханина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #Принесиляльку: запорізька церква відмовилася відспівувати дитину

Суд у Херсоні призначив місяць утримання під вартою для «екс-міністра охорони здоров’я» підконтрольного Кремлю уряду Криму Петра Михальчевського. Рішення ухвалили попри клопотання прокуратури про арешт на 60 діб.

Торік в Україні зафіксували 90 випадків застосування фізичної агресії щодо журналістів. Такі дані наводить Національна спілка журналістів.

Україна забезпечила майже половину потреб ЄС в імпорті лиж і сноубордів у 2016 році. Імпорт лиж і сноубордів у країни ЄС становив 1,5 мільйонів штук, з них 731,4 тисячі одиниць товару (49%) поставила Україна.

Біля берегів Китаю після зіткнення з вантажним судном другу добу горить іранський нафтовий танкер. Повідомляється про ймовірність вибуху й затоплення танкера. Наразі відомо про одного загиблого.

Танкер горить другу добу й може вибухнути Фото: EPA

Про тонку роботу й особливості ювелірного ринку в Україні читайте в матеріалі «Ювелірна робота: як малювати ескізи та виготовляти прикраси».

Чим «міряються» президент США Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин? Відповідь у матеріалі «Таємниця ядерної кнопки: її не існує».

Пов`язані новини