Правоохоронці повідомили про підозру старшому слідчому управління Нацполіції Київщини у незаконному затриманні учасника акцій протесту під час подій Революції Гідності. На момент скоєння злочину підозрюваний обіймав посаду слідчого Святошинського РУ ГУ МВС України.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Згідно з розслідуванням, 18 лютого 2014 року підозрюваний правоохоронець, за відсутності будь-яких доказів незаконно затримав учасника акцій протесту за вчинення нібито ним масових заворушень в центральній частині Києва.

Таким чином, слідчий Нацполіції підозрюється у вчиненні низки злочинів: «незаконному перешкоджанні організації та проведенню зборів, вчиненому службовою особою», «складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей», «перевищені влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки», а також «завідомо незаконному затриманні, вчиненому в інших особистих інтересах та за попередньою змовою групою осіб».

Вирішується питання щодо вручення підозрюваному клопотань про застосування запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Раніше правоохоронці повідомили про підозру ексслідчому міліції, який притягнув до кримінальної відповідальності учасника масових протестів 2014 року у Черкасах.

Поділитись: