Життя

Справу про вбивство юристки Ноздровської розглядатиме суд присяжних

Тетяна Печончик
Життя/Справу про вбивство юристки Ноздровської розглядатиме суд присяжних
Зберегти
Вигляд
У​ Шевченківському районному суді Києва 13 листопада відбулося підготовче судове засідання у справі про вбивство юристки Ірини Ноздровської, під час якого колегія суддів задовольнила клопотання про розгляд справи судом присяжних.

Про розгляд кримінальної справи судом присяжних відповідно до Кримінального процесуального кодексу України клопотав адвокат підозрюваного у вбивстві Юрія Росошанського — Олексій Цибенко, повідомила керівниця ГО «Центр інформації про права людини» Тетяна Печончик.

Також захист підозрюваного клопотав про виклик до суду медичного експерта, який давав висновок під час розслідування справи.

«Суддівська колегія задовольнила клопотання про розгляд справи судом присяжних. Друге клопотання про виклик експерта суд відхилив, мотивувавши тим, що експерт буде викликаний в рамках дослідження доказів та опитування свідків і експертів в суді», — зазначила Печончик.

Крім того, на засіданні вирішувалися загальні процесуальні питання щодо розгляду кримінальної справи. За словами Печончик, прокурор зачитав обвинувальний акт щодо Юрія Росошанського. Документ підтримали потерпілі — батьки Ірини та її дочка Анастасія, їхні адвокати теж не заявили ніяких протестів.

Адвокат сім’ї Ірини Ноздровської Олександр Панченко розповів подальшу процедуру: «Протягом 10 днів буде зібрано сім осіб, щоб із них вибрати трьох, які будуть присяжними у цій справі. Справа буде розглядатися двома суддями та трьома присяжними».

Наступне засідання суду у цій справі заплановане на 23 листопада.

У липні повідомлялось, що підозру у справі Ноздровської змінили на умисне вбивство з особливою жорстокістю.

29 грудня 2017 року у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

Ірина Ноздровська особисто вела справу про ДТП, у якому загинула її власна сестра. Головним підозрюваним у скоєнні ДТП є Дмитро Россошанський — син Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Пов`язані новини