Справу про відсторонення Катерини Рожкової від виконання обов'язків заступниці голови Національного банку України розглядатимуть у Київському апеляційному суді. Справу перенесли з Баришівського районного суду.

Про це повідомляє «НВ», посилаючись на відповідь прес-служби Нацбанку.

Зазначається, що причиною перенесення справи на розгляд до київського суду стало те, що 16 липня один з відповідачів — Лукяненко А.Ю. — подав апеляцію на рішення суду про відкриття провадження у зазначеній справі.

13 червня стало відомо, що Баришівський районний суд Київської області ухвалив рішення, яким заборонив Рожковій виконувати свої повноваження та брати участь у засіданнях правління Національного банку України.

Як виявилось згодом, Рожкову відсторонили за позовом одного з жителів Баришівки, який побачив в інтернеті статтю, у якій заступницю голови НБУ оспівують як «взірця державного службовця».

Напередодні цей суд заборонив українському лоукостеру SkyUp здійснювати пасажирські авіаперевезення.

Також заборонити Рожковій виконувати свої повноваження намагалися народні депутати. Зокрема, подібний позов надійшов до Окружного адміністративного суду, який визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

Поділитись: