У ході торговельних переговорів між США та Китаєм американська сторона наполягала на підписанні багаторічних контрактів на експорт американської продукції до КНР.

У ході торговельних переговорів між США та Китаєм американська сторона наполягала на підписанні багаторічних контрактів на експорт американської продукції до КНР.

Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на свої джерела, наближені до переговорного процесу.

Крім цього, зазначається, що такий крок може вдарити по країнам ЄС, Австралії та Бразилії, адже владі Китаю доведеться зменшити обсяги закупівлі товарів з цих країн.

Влада США намагається закріпити обсяги постачання своєї продукції до Китаю у довгостроковій перспективі з метою стабілізації торговельних відносин та зменшення торговельного дефіциту між країнами.

Торговельні відносини між США та Китаєм були одним з пріоритетних питань передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Щороку Китай продає товарів до США на понад 300 мільярдів доларів більше, ніж купує американської продукції.

Нагадаємо, що у березні 2018 року Дональд Трамп оголосив про запровадження тарифних обмежень на 50 мільярдів доларів китайського імпорту. Китай запровадив аналогічні митні обмеження на американські товари.

З метою вирішення торговельної суперечки між країнами розпочались непублічне переговори. Згодом стали відомі вимоги США до Китаю задля припинення «торговельної війни» між країнами.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін також повідомив, що на час проведення переговорів з Китаєм про торгівлю між країнами, США не запроваджуватимуть нових митних обмежень.

Китай та США домовились про збільшення імпорту американських товарів на 60-90 мільярдів доларів для вирішення торговельної суперечки.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile